Baddiensten totaaloverzicht

DatumTijdWedstrijdBaddienstaantal juryledenBijzonderheden
31-1014:00EG2 - BZC EG1H94 Jury, 1 barOpbouwen 2E velden + klaarleggen doelen volgende wedstrijden, bar bezetten 1e wedstrijd
31-1014:00EG4 - De Kempvis EG2H94 Jury, 1 bar
31-1014:45EG1 - SVH EG1H94 Jury, 1 bar
31-1014:45EG3 - d'ELFT EG1H94 Jury, 1 bar
31-1015:30DG2 - De Kempvis DG2H83Eerder aanwezig ivm ombouw bad naar heel bad
31-1016:15DG1 - De Kempvis DG1H83
31-1017:00Heren 9 - DWF 1D33
31-1017:45Heren 8 - De Kempvis 4D33
31-1018:30Dames 3 - ZVL-1886 Tetteroo 7H53
31-1019:15Heren 7 - ZVL-1886 Tetteroo 6H53
31-1020:00Heren 5 - Aquadraat (SG) 1H73
31-1021:00Heren 2 - Katwijk 2H73Afbouwen
01-1115:00BJ1 - PSV BJ1H33, 1 barOpbouwen, bar bezetten 1e wedstrijd
01-1116:20Heren 3 - ZVVS 2H83Afbouwen, geen wedstrijddag H8
07-1114:45CJ1 - BZC CJ1H103, 1 barOpbouwen
07-1115:30Heren 10 - SCOMZeehondDuck (SG) 4D23
07-1115:30BJ2 - SCOMZeehondDuck (SG) BJ1H103
07-1116:15BM1 - De Kempvis BM*1D23
07-1117:00Dames 2 - Wave 1D13
07-1117:45Heren 6 - Rotterdam/Ragnar 4D13
07-1118:30Dames 1 - H.B.W. (SG) 1H63
07-1119:35Heren 4 - ENC Arnhem (SG) 2H63
07-1120:30Heren 3 - AZC 4H43Afbouwen
14-1114:15DG1 - SVH DG1H83, 1 barOpbouwen, bar bezetten 1e wedstrijd
14-1115:00Heren 9 - Z&PC Rotterdam 6H83
14-1115:45Heren 8 - ZVVS 4H53
14-1116:30Heren 7 - De Kempvis 3H53
14-1117:15Heren 5 - Z&PC Rotterdam 2H93
14-1118:10Dames 1 - Het Y 1H93
14-1119:30Heren 1 - Het Y 1D14Ombouwen naar 30 Meter, Afbouwen, lijnen terug naar 25 meter
15-1114:00EG2 - ZVVS EG1H53, 1 barOpbouw 1E veld + 1 doel volgende wedstrijd, bar bezetten 1e wedstrijd, geen wedstrijddag H5
15-1115:00BJ1 - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1H53
15-1116:20DG2 - WZC DG*2D33
15-1117:05DG3 - ZPB H&L Productions DG3D33
15-1117:50Dames 3 - Waterpolo Residentie (SG) 1H33Afbouwen, geen wedstrijddag H3
21-1117:00BJ2 - BZC/de Lansingh BJ*1H83, 1 barOpbouwen, bar bezetten 1e wedstrijd
21-1117:45Heren 10 - BZC 5H83
21-1118:30Heren 8 - De Linge/PCG (SG) 3H103
21-1119:15Heren 5 - De Linge/PCG (SG) 2H103
21-1120:10Heren 4 - De Treffers 2H53
21-1121:05Heren 2 - ZV Haerlem 2H53Afbouwen
22-1114:00EG3 - Westland EG*2H64, 1 barOpbouwen 2E velden + klaarleggen doelen volgende wedstrijden
22-1114:00EG1 - ZVL-1886 Tetteroo EG1H63
22-1114:45DG1 - ZVL-1886 Tetteroo DG1D23Eerder aanwezig ivm ombouw bad naar heel bad
22-1115:30BM1 - Z&PC Rotterdam BM*1D23
22-1116:15Heren 6 - BZ&PC 4H33Geen wedstrijddag H3
22-1117:00Dames 2 - Poseidon'56 1H33Afbouwen, geen wedstrijddag H3
29-1119:00Heren 1 - BZ&PC 1H1/H24, 1 barOpbouwen/Afbouwen, bar bezetten
05-1219:00Dames 1 - Schuurman BZC 1H34, 1 barOpbouwen, bar bezetten 1e wedstrijd
05-1220:05Heren 3 - WIDEX GZC DONK 5D13Afbouwen
06-1215:00BJ1 - Polar Bears/VZC BJ1H43, 1 barOpbouwen, bar bezetten 1e wedstrijd
06-1216:20Heren 4 - PSV 3H63Afbouwen, geen wedstrijddag H6
12-1214:45BJ2 - De Linge/PCG/de Meer BJ1D23
12-1215:30Heren 10 - ZPV Barracuda 6H43
12-1216:15Dames 2 - Aquadraat (SG) 2H43
12-1217:00Heren 7 - Z&PC De Gouwe 3H1/H23
12-1217:45Heren 4 - Polar Bears 4H103
12-1218:55Heren 1 - SWOL 1894 1H104Ombouwen naar 30 meter, Afbouwen, lijnen terug naar 25 meter
19-1218:15CJ1 - Wiekslag CJ*1H23, 1 barOpbouwen, bar bezetten 1e wedstrijd
19-1219:00Heren 2 - ZVL-1886 Tetteroo 3H103Afbouwen, geen wedstrijddag H10