Baddiensten totaaloverzicht

DatumTijdWedstrijdBaddienstaantal juryledenBijzonderheden
19-0116:00DG2 - Wiekslag DG1AJ13 jury, geen 30 secOpbouwen
19-0116:45AJ2 - Waterpolo Den Haag (SG) AJ1AJ13 jury
19-0117:45AJ1 - OZV AJ1H53 jury
19-0118:45Dames 4 - d'ELFT 1H53 jury
19-0119:30Heren 5 - ZZ&PC De Devel 2D43 juryAfbouwen
26-0113:30EG3 - WSG NieMo (SG) EG1H42 jury per veldOpbouwen 2 E velden, gereedleggen gewoon doel
26-0113:30EG5 - SCOMZeehondDuck EG*2H42 jury per veld
26-0114:15EG1 - ZVL-1886 EG1D22 jury per veldGereedleggen doelen tijdens E wedstrijd, opbouwen bad
26-0115:00CJ1 - ZPC De Hof CJ1/Schuurman BZC CJ1D23 jury
26-0116:15Heren 4 - BZC 1H1/H23 jury
26-0117:15Dames 2 - Sassenheim 1H1/H23 jury
26-0118:10Heren 3 - PSV Waterpolo 3H1/H23 jury
26-0119:10Heren 1 - PSV Waterpolo 1H33 jury
26-0120:40Heren 2 - PSV Waterpolo 2H33 juryAfbouwen
27-0113:30AJ2 - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1H63 juryOpbouwen
27-0114:30AJ1 - WZC (SG) AJ1H63 jury
27-0115:30CJ2 - Wiekslag CJ*1AJ13 jury
27-0116:15CM*1 - Wiekslag CM1AJ13 jury
27-0117:00Heren 6 - De Kempvis 3H83 jury
27-0117:45Heren 9 - SCOMZeehondDuck (SG) 5H83 jury
27-0118:30Heren 7 - d'ELFT 3H93 jury
27-0119:15Heren 8 - ZVVS 7H93 juryAfbouwen
02-0213:30DG2 - Z&PC Rotterdam DG1AJ13 jury, geen 30 secOpbouwen
02-0214:15CM*1 - ZPS CM*1AJ13 jury
02-0215:00BJ2 - De Kempvis BJ*1H43 jury
02-0215:45AJ2 - ZPB H&L Productions AJ1H43 jury
02-0216:45AJ1 - OZV AJ1D13 jury
02-0217:45Heren 4 - De Plas 1D13 jury
02-0218:45Dames 4 - De Linge/PCG (SG) 1D13 jury
02-0219:30Heren 5 - Waterpolo Den Haag (SG) 3D43 jury
02-0220:30Dames 1 - ZV Haerlem 1D43 juryAfbouwen
03-0217:00BJ1 - WIDEX GZC DONK BJ1Ouders BJ13 juryOpbouwen 30 meter veld
03-0218:30BM1 - De Ham BM1Ouders BM13 jury
09-0216:45CM*1 - BZC/de Lansingh CM*1H93 juryOpbouwen
09-0217:30CJ2 - BZC/de Lansingh CJ*1H93 jury
09-0218:15Heren 9 - DWF 2H1/H23 jury
09-0219:00CJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1H1/H23 jury
09-0220:10Heren 1 - BZC Brandenburg 1H1/H23 jury
09-0221:30Heren 2 - BZC Brandenburg 2H1/H23 juryAfbouwen
10-0213:30EG2 - SCOMZeehondDuck (SG) EG1D22 jury per veldOpbouwen 2 E velden, gereedleggen gewoon doel
10-0213:30EG4 - ZPB H&L Productions EG4D22 jury per veld
10-0214:15EG1 - ZPB H&L Productions EG1D22 jury per veld
10-0214:15EG3 - ZPB H&L Productions EG2D22 jury per veldGereedleggen doelen tijdens E wedstrijd, opbouwen bad
10-0215:00DG1 - SCOMZeehondDuck (SG) DG1H63 jury, geen 30 sec
10-0215:45AJ2 - Wiekslag AJ1H63 jury
10-0216:45Dames 2 - SVH 1H73 jury
10-0217:35Heren 6 - Wiekslag 3H73 jury
10-0218:20Heren 7 - Z&PC Rotterdam/Ragnar 4D13 jury
10-0219:05Heren 3 - AZC 3D13 jury
10-0220:05Dames 1 - H.B.W. (SG) 1H33 juryAfbouwen
16-0213:30DG2 - De Kempvis DG*2H33 jury, geen 30 secOpbouwen, Geen wedstrijddag H3
16-0214:15CJ2 - De Kempvis CJ1H33 jury
16-0215:00BJ2 - ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1H33 jury
16-0215:45AJ2 - WIDEX GZC DONK AJ1H23 jury
16-0216:45CJ1 - ZV De Zaan CJ1H23 jury
16-0218:00Dames 2 - Alkemade 1H23 jury
16-0218:50Heren 2 - HZPC/Avéna (SG) 2D23 juryAfbouwen
17-0217:30Heren 8 - ZPB H&L Productions 6H43 juryOpbouwen
17-0218:15Heren 4 - ZZ&PC De Devel 2H83 juryAfbouwen
02-0319:00Dames 1 - SWOL 1894 1H53 juryOpbouwen/afbouwen, geen wedstrijddag H5
09-0317:00Heren 9 - BZC 5H33 juryOpbouwen
09-0317:45Heren 3 - BZ&PC 2H93 jury
09-0318:45Dames 1 - Het Y 1H1/H23 jury
09-0320:00Heren 1 - VZV 1D13 jury
09-0321:30Heren 2 - WIDEX GZC DONK 3H1/H23 juryAfbouwen
10-0314:15EG1 - WZC (SG) EG1D42 jury per veldOpbouwen 2 E velden, gereedleggen gewoon doel
10-0314:15EG5 - SVH EG2D42 jury per veld
10-0315:00DG1 - ZPB H&L Productions DG*2H63 jury, geen 30 sec
10-0315:45AJ1 - ZVL-1886 AJ1H63 jury
10-0316:45Dames 4 - ZVL-1886 6AJ13 jury
10-0317:30Heren 6 - Waterpolo Residentie (SG) 1AJ13 juryAfbouwen
17-0319:00BJ1 - ZVL-1886 BJ1Ouders BJ13 juryOpbouwen 30 meter veld
23-0313:30EG2 - De Kempvis EG*2AJ12 jury per veldOpbouwen 2 E velden, gereedleggen gewoon doel
23-0313:30EG3 - SVH EG1AJ12 jury per veld
23-0314:15EG1 - BZC EG*1AJ12 jury per veld
23-0314:15EG4 - SVH EG2AJ12 jury per veldGereedleggen doelen tijdens E wedstrijd, opbouwen bad
23-0315:00DG1 - SVH DG1D43 jury, geen 30 sec
23-0315:45AJ1 - ZVVS AJ1D43 jury
23-0316:45Dames 4 - AZC 1D13 jury
23-0317:30Heren 3 - Arethusa 2D13 jury
23-0318:30Dames 1 - De Ham 1H33 jury
23-0319:45Heren 1 - ZV Haerlem 1H33 jury
23-0321:15Heren 2 - Aqua-Novio'94 2H1/H23 juryAfbouwen
24-0315:15CM*1 - SCOMZeehondDuck (SG) CM1H53 juryOpbouwen
24-0316:00Heren 6 - Z&PC De Gouwe 3H53 jury
24-0316:45Heren 5 - WZC (SG) 2H63 jury
24-0317:45BM1 - UZSC BM1H63 juryAfbouwen
30-0317:00CJ2 - ZVVS CJ*1H73 juryOpbouwen
30-0317:45Dames 2 - ZPB H&L Productions 3H73 jury
30-0318:35CM*1 - Z&PC Rotterdam CM*1D13 jury
30-0319:20Heren 7 - De Linge/PCG (SG) 3D13 jury
30-0320:05Dames 1 - PSV Waterpolo 1D23 jury
30-0321:20Heren 1 - Katwijk 1D23 juryAfbouwen
31-0313:30EG4 - Wiekslag EG*2H62 jury per veldOpbouwen 2 E velden, gereedleggen gewoon doel
31-0313:30EG5 - ZVVS EG2H62 jury per veld
31-0314:15EG3 - MNC Dordrecht EG2H62 jury per veldGereedleggen doelen tijdens E wedstrijd, opbouwen bad
31-0315:00BM1 - ZVL-1886 BM2Ouders BM13 juryOpbouwen/afbouwen
31-0315:15BJ1 - Het Ravijn BJ1H63 juryOpbouwen 30 meter veld
31-0316:30DG2 - SCOMZeehondDuck DG*2H43 jury, geen 30 sec
31-0317:15BJ2 - Zwemvereniging Westland BJ1H43 jury
31-0318:00Heren 8 - ZPC Numansdorp 1H43 jury
31-0318:45AJ2 - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1H83 jury
31-0319:45Heren 6 - ZVL-1886 6H83 jury
31-0320:30Heren 4 - MNC Dordrecht 5H83 juryAfbouwen
06-0417:00DG2 - ZPB H&L productions DG*3AJ13 jury, geen 30 secOpbouwen
06-0417:45CJ1 - Het Ravijn CJ1AJ13 jury
06-0419:00AJ2 - SVH AJ1H1/H23 jury
06-0420:00AJ1 - Z&PC Rotterdam AJ1H1/H23 jury
06-0421:00Heren 1 - Aqua-Novio'94 1AJ13 juryAfbouwen
07-0415:00Heren 5 - De Plas 1D43 juryOpbouwen
07-0416:00Dames 4 - WSG NieMo (SG) 2H53 juryAfbouwen
13-0419:00Heren 3 - ZVL-1886 4H1/H23 juryOpbouwen
13-0420:00Heren 1 - Waterpolo Den Haag (SG) 1H23 jury
13-0421:30Heren 2 - ZVL-1886 3H33 juryAfbouwen
14-0413:30EG4 - Z&PC Rotterdam EG2H72 jury per veldOpbouwen 2 E velden, gereedleggen gewoon doel
14-0413:30EG5 - ZPB H&L Productions EG3H72 jury per veld
14-0414:15EG2 - Wiekslag EG*1H72 jury per veld
14-0414:15EG3 - Z&PC Rotterdam EG3H72 jury per veld
14-0415:00EG1 - Z&PC Rotterdam EG1H72 jury per veld
14-0415:45BJ1 - PSV Waterpolo BJ1H83 juryGereedleggen doelen tijdens E wedstrijd, opbouwen bad, 30 meter veld
14-0417:15DG1 - ZPB H&L Productions DG1H83 jury
14-0418:00Dames 2 - WZC (SG) 2H83 jury
14-0418:55Heren 7 - De Kempvis 4D23 jury
14-0419:40Heren 8 - Poseidon'56 3D23 juryAfbouwen
25-0514:00MINI - MNC Dordrecht MINI??3 juryOpbouwen/afbouwen