Baddiensten totaaloverzicht

DatumTijdWedstrijdBaddienstaantal juryledenBijzonderheden
22-0917:15Dames 1 - Waterpolo Den Haag (SG) 1H34 juryOpbouwen
22-0918:30Heren 2 - Het Y 2H33 jury
22-0920:00Heren 1 - Het Y 1D14 jury
22-0921:30Heren 3 - De Reigers (SG) 2D13 juryAfbouwen
23-0913:30EG2 - Z&PC Rotterdam EG3D22 jury per veldOpbouwen 2 E velden, gereedleggen gewoon doel
23-0913:30EG4 - ZPB H&L Productions EG3D22 jury per veld
23-0914:15CJ2 - SCOM/ZeehondDuck CJ*2H73 juryGereedleggen doelen tijdens E wedstrijd, ombouwen bad
23-0915:00AJ1 - DES/DSZ/ZDHC AJ1H74 jury
23-0916:15BM1 - ZV De Zaan BM1H64 jury
23-0917:30Dames 2 - Wiekslag 2H64 jury
23-0918:20Heren 4 - WZC (SG) 2H63 jury
23-0919:20Heren 6 - ZPB H&L Productions 5H43 jury
23-0920:05Heren 7 - Westland 2H43 jury
23-0920:50Heren 8 - SCOMZeehondDuck (SG) 3H43 juryAfbouwen
29-0917:00CJ1 - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1D43 juryOpbouwen
29-0918:15BJ2 - de Vliet/AZL BJ*1D43 jury
29-0919:00Dames 4 - ZPS 1H53 jury
29-0919:45AJ2 - WIDEX GZC DONK AJ1H53 jury
29-0920:45Heren 5 - Aquadraat (SG) 1H1/H23 juryAfbouwen,
geen speelweekend H1/H2
30-0915:00BJ1 - UZSC BJ1Chris / Remco / Ouders3 jury
06-1019:00Heren 1 - OZ&PC 1H34 juryOpbouwen
06-1020:30Heren 2 - Schuurman BZC 3H33 jury
07-1017:30BM1 - ZVL-1886 BM2H1/H24 jury
07-1019:00Heren 3 - VZV Njord 2H1/H23 juryAfbouwen
13-1016:00CJ1 - De Ham CJ1D13 juryOpbouwen
13-1017:15BJ2 - WSG NieMo (SG) BJ*1D13 jury
13-1018:15Dames 4 - ZPC Numansdorp 1H43 jury
13-1019:00Heren 4 - Z&PC De Gouwe 2D43 jury
13-1020:00Dames 1 - HZPC/Avéna (SG) 1D44 juryAfbouwen
14-1017:00BM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1Chris / Remco / Ouders4 jury
20-1013:30EG3 - De Kempvis EG*2H82 jury per veldOpbouwen 2 E velden, gereedleggen gewoon doel
20-1013:30EG5 - Wiekslag EG*2H82 jury per veld
20-1014:15DG2 - ZPB H&L Productions DG4D23 jury, geen 30 secGereedleggen doelen tijdens E wedstrijd, ombouwen bad
20-1015:00CJ2 - De Linge/PCG (SG) CJ1D23 jury
20-1015:45BJ2 - SVH BJ1D23 jury
20-1016:30Heren 7 - ZPS 1H53 jury
20-1017:15Heren 8 - De Linge/PCG (SG) 4H53 jury
20-1018:00Dames 2 - Waterpolo Den Haag (SG) 2H53 jury
20-1018:50Heren 5 - Katwijk 3H73 jury
20-1019:50Heren 6 - WSG NieMo (SG) 1H73 jury
20-1020:35Heren 9 - ZZ&PC De Devel 4H63 jury
20-1021:20Heren 4 - De Lansingh 1H63 juryAfbouwen
27-1013:00EG2 - MNC Dordrecht EG3AJ12 jury per veldOpbouwen 2 E velden, gereedleggen gewoon doel
27-1013:00EG5 - MNC Dordrecht EG4AJ12 jury per veld
27-1013:45DG1 - Katwijk DG1H33 jury, geen 30 secGereedleggen doelen tijdens E wedstrijd, opbouwen bad
27-1014:30Dames 4 - Z&PC Rotterdam 3H33 jury
27-1015:15Heren 7 - De Lansingh 2D43 jury
27-1016:00AJ1 - BZ&PC AJ1D44 jury
27-1017:00Heren 5 - MNC Dordrecht 4D43 jury
27-1018:00Heren 3 - ZVVS 2D43 jury
27-1019:00Heren 1 - VZC 1H4/H54 jury
H4 samen met H5 oplossen
27-1020:30Heren 2 - WIDEX GZC DONK 4H4/H53 juryAfbouwen
03-1116:45CM*1 - ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1H83 juryOpbouwen
Geen wedstrijddag H8
03-1117:30CJ2 - SVH CJ1H83 jury
03-1118:15BJ2 - De Linge/PCG (SG) BJ1D13 jury
03-1119:00Dames 2 - Katwijk 2D13 jury
03-1119:50Dames 1 - PSV Waterpolo 1D24 juryAfbouwen
04-1115:00BJ1 - Polar Bears BJ1H93 juryOpbouwen 30 meter veld
04-1116:30Heren 4 - Aquadraat (SG) 1H93 juryOpbouwen 25 meter veld
04-1117:30Heren 8 - ZZ&PC De Devel 3H43 jury
04-1118:15Heren 9 - Poseidon'56 4H43 juryAfbouwen
10-1117:30EG1 - De Kempvis EG*1H1/H22 jury per veldOpbouwen 2 E velden, gereedleggen gewoon doel
10-1117:30EG4 - MNC Dordrecht EG5H1/H22 jury per veld
10-1118:15CJ1 - WIDEX GZC DONK CJ1H33 juryGereedleggen doelen tijdens E wedstrijd, opbouwen bad
10-1119:30Heren 1 - HZPC/Avéna (SG) 1H34 jury
10-1121:00Heren 3 - SVH 3H1/H23 juryAfbouwen
11-1117:30BM1 - WIDEX GZC DONK BM1H54 juryOpbouwen,
geen wedstrijddag H5
11-1119:00Heren 2 - WZK 2H53 juryAfbouwen
18-1119:00BJ1 - ZV De Zaan BJ1D24 juryOpbouwen 30 meter veld
18-1120:30Dames 1 - Het Y 1D24 juryOpbouwen 25 meter veld, Afbouwen
25-1119:00Heren 3 - DZT'62 2H63 juryOpbouwen,
geen wedstrijddag H6
25-1120:00Heren 1 - Katwijk 1H64 juryAfbouwen
01-1217:00BJ2 - ZPB H&L Productions BJ1D23 juryOpbouwen
01-1217:45Heren 6 - De Linge/PCG (SG) 2D23 jury
01-1218:30Heren 4 - Katwijk 3H1/H23 jury
01-1219:30Dames 2 - WSG NieMo (SG) 1H1/H23 jury
01-1220:25Heren 3 - UZSC 3H43 jury
01-1221:25Heren 2 - SVH 2H43 juryAfbouwen
02-1213:30EG4 - ZVVS EG2H72 jury per veldOpbouwen 2 E velden, gereedleggen gewoon doel
02-1213:30EG5 - Z&PC Rotterdam EG2H72 jury per veld
02-1214:15EG2 - SVH EG1H72 jury per veld
02-1214:15EG3 - Wiekslag EG*1H72 jury per veld
02-1215:00EG1 - ZVVS EG1H72 jury per veld
02-1215:45BJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT/BZC BrandenH83 juryGereedleggen doelen tijdens E wedstrijd, opbouwen bad, 30 meter veld
02-1217:15BM1 - Het Ravijn BM1H84 juryOmbouwen 25 meter veld
02-1218:45CM*1 - Z&PC Rotterdam CM*1H93 jury
Geen wedstrijddag H9
02-1219:30Heren 7 - ZVS 1H93 jury
02-1220:15Heren 8 - Z&PC Rotterdam 7H93 juryAfbouwen
08-1216:00DG2 - ZVVS DG*1D43 jury, geen 30 secOpbouwen
08-1216:45AJ2 - Wiekslag AJ1D43 jury
08-1217:45AJ1 - DES/DSZ/ZDHC AJ1H54 jury
08-1218:45Dames 4 - Aquadraat (SG) 2H53 jury
08-1219:30Heren 6 - AZC 5H53 jury
08-1220:15Heren 5 - Z&PC De Gouwe 2H63 juryAfbouwen
15-1215:00EG1 - AZC EG*1H92 jury per veldOpbouwen 2 E velden, gereedleggen gewoon doel
15-1215:00EG2 - ZPB H&L Productions EG2H92 jury per veld
15-1215:45DG1 - ZVL-1886 DG1AJ13 jury, geen 30 secGereedleggen doelen tijdens E wedstrijd, opbouwen bad
15-1216:30Heren 9 - De Vliet (SG) 4AJ13 jury
15-1217:15Heren 6 - BZ&PC 4AJ13 jury
15-1218:00AJ1 - BZ&PC AJ1H64 jury
15-1219:00Heren 5 - BZC 1H63 juryAfbouwen