Contactinformatie

Algemeen

  

Bestuur

 bestuurmnc@mncdordrecht.nl
VoorzitterJohan Holvoorzitter@mncdordrecht.nl
SecretarisJan de Witsecretaris@mncdordrecht.nl
2e secretarisPim Groen 2esecretaris@mncdordrecht.nl
PenningmeesterSander van Trietpenningmeester@mncdordrecht.nl
2e penningmeestervacant2epenningmeester@mncdordrecht.nl
Bestuurslid zwemmenErik van Westenvzzwemmen@mncdordrecht.nl
Bestuurslid waterpoloChris Geurtsvzwaterpolo@mncdordrecht.nl
Bestuurslid leszwemmenMarion Pegels-Opsteeghvzleszwemmen@mncdordrecht.nl

Sponsorstichting

 sponsorstichting@mncdordrecht.nl

Vertrouwenspersoon

Huibert Ponssenh.h.ponssen@asz.nl
06–22702005

Clubhuis

(tel. alleen op clubavonden: woensdag- en vrijdagavond)clubhuis@mncdordrecht.nl
078 – 6510021
Clubhuis agendaPaul den Boerclubhuisagenda@mncdordrecht.nl

Overigen

  
 ContributieadministratieKees Ruttecontributieadministratie@mncdordrecht.nl 
LedenadministratieEvelijne Abdel-Salam – Scheeningledenadministratie@mncdordrecht.nl
WebmasterMartijn van der Putwebmaster@mncdordrecht.nl
KledinglijnNetty van Burenkledinglijn@mncdordrecht.nl
Ontspanningscommissie (OC)Voor alle ontspanningsactiviteiten naast het sporten.ontspanning@mncdordrecht.nl

Leszwemmen (EC)

 
VoorzitterMarion Pegels-Opsteeghvzleszwemmen@mncdordrecht.nl
Leszwemmen Vragen over …leszwemmen@mncdordrecht.nl
Wachtlijst Vragen over …wachtlijst@mncdordrecht.nl

Polocommissie (PC)

polocommissie@mncdordrecht.nl
VoorzitterChris Geurtsvzwaterpolo@mncdordrecht.nl
WedstrijdsecretariaatEls Biesheuvelpolosecretariaat@mncdordrecht.nl
Jeugdpolocommissie (JPC)Angelique Koderings-Clementsjeugdwaterpolo@mncdordrecht.nl
Polonieuws communicatie@mncdordrecht.nl
SportlinkedVragen over …sportlinked@mncdordrecht.nl
Toernooicommissie waterpolo polotoernooi@mncdordrecht.nl

Zwemcommissie (ZC)

zwemcommissie@mncdordrecht.nl
VoorzitterErik van Westenvzzwemmen@mncdordrecht.nl
SecretariaatLinda en Theosecretariaat@mnczwemmen.nl
Pupillen en miniorenHenk Hillebrinkh.hillebrink@upcmail.nl