Contactinformatie

Algemeen

Bestuur

bestuurmnc@mncdordrecht.nl
Voorzitter Remco Verheij voorzitter@mncdordrecht.nl
Secretaris Tom van de Putte secretaris@mncdordrecht.nl
2e secretaris vacant  2esecretaris@mncdordrecht.nl
Penningmeester Lennart Antonisen penningmeester@mncdordrecht.nl
2e penningmeester Piet van ’t Zelfde 2epenningmeester@mncdordrecht.nl
Bestuurslid wedstrijdzwemmen vacant
Bestuurslid waterpolo Chris Geurts vzwaterpolo@mncdordrecht.nl
Bestuurslid leszwemmen Johan Hol vzleszwemmen@mncdordrecht.nl

Sponsorstichting

sponsorstichting@mncdordrecht.nl

Vertrouwenspersoon

Huibert Ponssen h.h.ponssen@asz.nl
06–22702005

Clubhuis

(tel. alleen op clubavonden: woensdag- en vrijdagavond) clubhuis@mncdordrecht.nl
078 – 6510021
Clubhuis agenda Paul den Boer clubhuisagenda@mncdordrecht.nl

Overigen

 Contributieadministratie Birgit Adriaansen contributieadministratie@mncdordrecht.nl 
Ledenadministratie
Evelijne Abdel-Salam – Scheening
ledenadministratie@mncdordrecht.nl
Webmaster Martijn van der Put webmaster@mncdordrecht.nl
Kledinglijn Netty van Buren kledinglijn@mncdordrecht.nl
Ontspanningscommissie (OC) Voor alle ontspanningsactiviteiten naast het sporten. ontspanning@mncdordrecht.nl

Leszwemmen (EC)

Voorzitter Johan Hol vzleszwemmen@mncdordrecht.nl
Leszwemmen  Vragen over … leszwemmen@mncdordrecht.nl
Wachtlijst  Vragen over … wachtlijst@mncdordrecht.nl

Polocommissie (PC)

polocommissie@mncdordrecht.nl
Voorzitter Chris Geurts vzwaterpolo@mncdordrecht.nl
Wedstrijdsecretariaat Wies Crone polosecretariaat@mncdordrecht.nl
Jeugdpolocommissie (JPC) Rick Walker jeugdwaterpolo@mncdordrecht.nl
Polonieuws René de Wit polonieuws@mncdordrecht.nl
Sportlinked Vragen over … sportlinked@mncdordrecht.nl
Toernooicommissie waterpolo polotoernooi@mncdordrecht.nl

Zwemcommissie (ZC)

zwemcommissie@mncdordrecht.nl
Voorzitter Dick Bouman dickjolien@hotmail.com
Notulist Marianne Boom mnvermeij@gmail.com
Financiën,
organisatie NK / NJK
Kor Florijn
Conny Busch
k.florijn@jvsbv.nl
augustbusch@tiscali.nl
Wedstrijdsecretariaat  Reinier Mieris wedstrijdsecretariaat.zc@mncdordrecht.nl
Pupillen en minioren Henk Hillebrink h.hillebrink@upcmail.nl